Program medici Ambulatoriu integrat

Program de lucru in ambulatoriul de spec. (interval orar)

 

 Program de lucru in ambulatoriul de spec. (interval orar)

Cabinet

 Medic

Luni

 Marti

Miercuri

 Joi 

 Vineri

 
 
 
 

 Incepe

Termina

Incepe

Termina

Incepe

Termina

Incepe

Termina

Incepe

Termina

 
 CARDIOLOGIE DARDARI MOHAMED  07:30  14:30 07:30 14:30

SAMBATA

08:00-15:00 

 ORL

CHIT MAZEN

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 
GRECU MIHAELA 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00  

CHIRURGIE PLASTICA   Program prin rotatie

ALSHEHARI ABDULRAHMAN

 08:00

 15:00

08:00

15:00

 08:00

 15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

TOMEK-ENESCU ROXANA MARIA

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

BERBECAR ZECA ELENA CRISTINA

 Contract suspendat pentru concediu ingrijire copil

STOIAN ALEXANDRU 08:00 15:00  08:00  15:00  
CHIVU GABRIELA ALEXANDRA 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00  

Medicina muncii

TIGANILA CRISTIANA

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

Obstretrica ginecologie Program prin rotatie

ABOAYESH SAID

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

DUMITRESCU ANDREI-CASIMIR

08:00

15:00

 08:00

 15:00

08:00

15:00

 08:00

 15:00

08:00

15:00

MARGINEANU CATALINA

 08:00

 15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 08:00

 15:00

MIHOCI EDUARD CRISTIAN 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00
MIHOCI ANA MARIA 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00
CIUTACU LAURA ANDREEA 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00  

Oftalmologie

CRISTACHE GEORGIANA

10:00

14:00

 10:00

  14:00

  10:00

 14:00

10:00

14:00

-

-

ISPAS ELENA CAMELIA

08:00

10:00

08:00

10:00

08:00

10:00

Chirurgie generala      Program prin rotatie

GASPAR PAUL

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

LICA ADRIAN-IONUT

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

IGNAT MIRELA

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

STOICA LUCIAN

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

SIMION ADRIAN CATALIN

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

STOICA IRINA EMANUELA

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

IONICA ADRIAN 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00

Psihiatrie adulti

NEGREA IOANA ALINA

12:00

14:00

12:00

14:00

12:00

14:00

12:00

14:00

12:00

14:00

 Ortopedie Program prin rotatie

TOMEK ALEXANDRU-IOAN

08:00

15:00

 08:00

 15:00

08:00

15:00

 08:00

 15:00

08:00

15:00

IVANOV SERGIU

 08:00

 15:00

08:00

15:00

 08:00

 15:00

08:00

15:00

 08:00

 15:00

Medicina interna

VASILIU GEORGIANA

13:00

14:00

13:00

14:00

13:00

14:00

13:00

14:00

13:00

14:00

ALBUSOIU VODA LILIANA

15:00

20:00

15:00

20:00

15:00

19:00

IONICA IOANA LUISSA 09:00 11:00 09:00 11:00

Boli infectioase

BURTAN IONUT-CLAUDIU

08:00

09:30

08:00

09:30

08:00

09:30

08:00

09:30

08:00

09:30

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

Dermato

LISAIA TATIANA

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

Psihologie

SIMION MARIANA

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

Chirurgie pediatrica Program prin rotatie

ZAMFIR LAVINIA

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

STANCIU DANIEL

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

SIMION GEORGE FLORIN 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00
BFT (Recuperare, medicina fizica si beneologie)

MOLDOVEANU DAN ALEXANDRU

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Geriatrie

VERINCEANU IRINA

                 

Lab.Radiologie si imagistica medicala CT + RMN

FOCSENEANU SERBAN

14:00

20:00

14:00

20:00

08:00

14:00

HUSSEINY SADIQ SAAD ABDULRUDHA 15:00 21:00 15:00 21:00 15:00 21:00 15:00 21:00 15:00 21:00
ABD ALI KAMAL HUSSEIN ABD ALI 15:00 21:00 15:00 21:00 15:00 21:00 15:00 21:00 15:00 21:00
MIHAI BERBINSCHI DANIELA 10:00 14:00 10:00 14:00

Oncologie

CHIOSEA BOGDAN ALEXANDRU

15:00

19:00

15:00

19:00

09:00

18:00

09:00

18:00

09:00

13:00

  CHIRIAC VALENTINA FINETA 11:00 14:00 11:00 14:00 08:00 09:00 08:00 09:00 08:00 09:00  
NEUROLOGIE NITU BIANCA ELENA 08:00 15:00
Lab.Radiologie si imagistica medicala MIHAI BERBINSCHI DANIELA 08:00 10:00 08:10 10:00 09:00 10:00 09:00 10:00 08:00 10:00
ECOGRAFIE MIHAI BERBINSCHI DANIELA 08:00 09:00 08:00 09:00
UROLOGIE VRABIE RADU TIBERIU 14:00 20:00 14:00 19:00 14:00 20:00
DUGAN OPAIT MIHAI CONSTANTIN 14:00 20:00 11:00 14:00 11:00 14:00 14:00 19:00
DIABET VRABIE ANDRA 11:00 15:00 11:00 15:00 11:00 15:00 11:00 15:00 11:00 15:00  



@2021